Specifications
| Input | 220V – 240V AC |
| Power | 12 Watts |
| Current | 0.054A |
| Lumens | 900 Lumens |
| Colour Temp | 6000K |
| CRI | 80 |
| Dimmable | No |
| Dimensions | 160mm x 29mm |
| Viewing Angle | 120° |
| Base | Ceiling Mount |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 1 Year |
| Datasheet |
| Input | 220V – 240V AC |
| Power | 12 Watts |
| Current | 0.054A |
| Lumens | 900 Lumens |
| Colour Temp | 6000K |
| CRI | 80 |
| Dimmable | No |
| Dimensions | 160mm x 29mm |
| Viewing Angle | 120° |
| Base | Ceiling Mount |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 1 Year |
| Datasheet |
WhatsApp us