For use in Residential Homes, Offices, Kids Rooms
Specifications
| Input | 220V – 265V AC |
| Power | 24 Watts |
| Current | 0.091A |
| Lumens | 1680 Lumens |
| Colour Temp | 3000K-6000K (3CCT) (Colour Changing) |
| CRI | 80 |
| WIFI + Control | Yes, Tuya or Smartlife |
| Dimmable | Yes |
| Dimensions | 300mm Diameter |
| Viewing Angle | 120° |
| Base | Ceiling Mount |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 2 Year |
| Datasheet |




