Specifications
| Input | 180V – 265V AC |
| Power | 18 Watts |
| Current | 0.081A |
| Lumens | 1500 Lumens |
| Colour Temp | 3000K-6000K (3CCT) |
| CRI | 83 |
| Dimmable | No |
| Dimensions | 300mm Diameter |
| Viewing Angle | 120° |
| Base | Ceiling Mount |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 2 Year |
| Datasheet |
| Input | 180V – 265V AC |
| Power | 18 Watts |
| Current | 0.081A |
| Lumens | 1500 Lumens |
| Colour Temp | 3000K-6000K (3CCT) |
| CRI | 83 |
| Dimmable | No |
| Dimensions | 300mm Diameter |
| Viewing Angle | 120° |
| Base | Ceiling Mount |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 2 Year |
| Datasheet |
WhatsApp us