For use in Retail Shops
Specifications
| Input | 220-240V AC |
| Power | 35 Watts |
| Current | 0.159A |
| Lumens | 3500 Lumens |
| Colour Temp | 3000k / 4000k / 6000k |
| CRI | 83 |
| Dimmable | No |
| Dimensions | Ф85mm x 132mm |
| Viewing Angle | 36° |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 3 Years |
Related products
- R59.00 Vat Incl.Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
- R400.00 Vat Incl.Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
- R593.00 Vat Incl.Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




