Applications
Display Lights
Specifications
| Input | 240 AC/DC |
| Power | 60W |
| Current | 0.272A |
| Base | Edison |
| Length | 221mm |
| Colour Temp | 3000K |
| Lumens | 420Lm |
| Lamp Life | 1000 Hours |
Applications
Display Lights
| Input | 240 AC/DC |
| Power | 60W |
| Current | 0.272A |
| Base | Edison |
| Length | 221mm |
| Colour Temp | 3000K |
| Lumens | 420Lm |
| Lamp Life | 1000 Hours |
WhatsApp us