LED Globe Bluetooth Speaker
Online Price:
R280.00 Original price was: R280.00.R199.00Current price is: R199.00. Vat Incl.
Unit: Each
10 in stock
APPLICATIONS
Bluetooth Speak Built into Globe
Specifications
| Input | 220V – 240V AC |
| Power | 7 Watts |
| Current | 0.031A |
| Lumens | 750 Lumens |
| Colour Temp | Daylight |
| CRI | 80 |
| Dimmable | No |
| Dimensions | 120mm (L) x 65mm (W) |
| Viewing Angle | 36° |
| Base | E27 |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 1 Year |
| Datasheet |
Related products
- Online Price:
R21.00Original price was: R21.00.R19.00Current price is: R19.00. Vat Incl.Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page - Online Price:
R30.00Original price was: R30.00.R27.00Current price is: R27.00. Vat Incl.Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page




