For use in Parking Lots, Industrial High Bays
Specifications
| Input | 220V – 240V AC |
| Power | 54 Watts |
| Current | 0.245A |
| Lumens | 7800 Lumens |
| Colour Temp | 5700K |
| CRI | 80 |
| Dimmable | No |
| Ip Rating | IP44 |
| Viewing Angle | 360° |
| Base | E27 |
| Max Ambient Temp | 60° C |
| Warranty | 5 Year |
| Datasheet |




